Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Starachowicach pragnie z całego serca podziękować wszystkim sponsorom, którzy nie są obojętni na cudzy los. W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za sprzęt sportowy, przybory szkolne, środki czystości, słodycze i duże wsparcie naszej placówki każdego dnia. Każda pomoc jaką otrzymujemy jest dla nas bardzo ważna, dlatego serdecznie dziękujemy Państwu za dobre serce :)
DZIĘKUJEMY! Smile


Chcielibyśmy w ramach wdzięczności w przyszłości stworzyć w tym miejscu listę naszych sponsorów, darczyńców, oraz przyjaciół Placówki. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na zamieszczenie Państwa danych, lub danych Państwa firmy/organizacji na tej stronie prosimy o kontakt e-mailowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


1. Dziękujemy za dostęp do kursu języka angielskiego online, udostępnionego naszym wychowankom przez firmę ELLA Language Sp. z o.o. www.ellalanguage.com/pl  

 

2. Serdecznie dziękujemy wychowawcy, rodzicom i uczniom klasy VI c Szkoły Podstawowej Nr 9 w Starachowicach za wsparcie rzeczowe Placówki.

3. Serdecznie dziękujemy Akademii Aquafresh za zorganizowanie akcji: "Podaruj Dzieciom Zdrowy Uśmiech" w ramach której Placówka otrzymała zapas past do zębów i szczoteczek dla wychowanków, a także darmowe przeglądy stomatologiczne.

4. Serdecznie dziękujemy Hucie Arcelormittal Warszawa Sp. z o.o. za zorganizowanie zbiórki używanej odzieży dla wychowanków Placówki, oraz przesłanie środków czystości dla naszych podopiecznych.