Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Starachowicach pragnie z całego serca podziękować wszystkim sponsorom, którzy nie są obojętni na cudzy los. W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za sprzęt sportowy, przybory szkolne, środki czystości, słodycze i duże wsparcie naszej placówki każdego dnia. Dziękujemy za każde miłe słowo, które od Państwa otrzymaliśmy. To dzięki Państwu możemy pokazać naszym wychowankom, że w życiu ważne jest nie tylko własne dobro, ale także bycie wrażliwym na potrzeby innych. Dajecie Państwo naszym podopiecznym cenną lekcję życzliwości i wrażliwości.  Nie sposób wyrazić słowami naszej wdzięczności. Każde słowo, oraz pomoc jaką otrzymujemy jest dla nas bardzo ważna, dlatego serdecznie dziękujemy Państwu za dobre serce i życzymy Państwu wszystkiego dobrego. Wierzymy, że każdy dobry uczynek powróci do Państwa z jeszcze większą mocą :) 

DZIĘKUJEMY! Smile 


Chcielibyśmy w ramach wdzięczności w przyszłości stworzyć w tym miejscu listę naszych sponsorów, darczyńców, oraz przyjaciół Placówki. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na zamieszczenie Państwa danych, lub danych Państwa firmy/organizacji na tej stronie prosimy o kontakt e-mailowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


1. Serdecznie dziękujemy za dostęp do kursu języka angielskiego online, udostępnionego naszym wychowankom przez firmę ELLA Language Sp. z o.o. www.ellalanguage.com/pl  
2. Serdecznie dziękujemy wychowawcy, rodzicom i uczniom klasy VI c Szkoły Podstawowej Nr 9 w Starachowicach za wsparcie rzeczowe Placówki.

3. Serdecznie dziękujemy Akademii Aquafresh za zorganizowanie akcji: "Podaruj Dzieciom Zdrowy Uśmiech" w ramach której Placówka otrzymała zapas past do zębów i szczoteczek dla wychowanków, a także darmowe przeglądy stomatologiczne.

4. Serdecznie dziękujemy Hucie Arcelormittal Warszawa Sp. z o.o. za zorganizowanie zbiórki używanej odzieży dla wychowanków Placówki, oraz przesłanie środków czystości dla naszych podopiecznych.

5. Serdecznie dziękujemy Firmie Polskie e-płatności S.A. Oddział w Kielcach za ufundowanie paczek świątecznych dla wychowanków z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

6. Serdeczne podziękowania dla Profesjonalnego Studia Stylizacji Mr&Mrs w Starachowicach za ufundowanie paczek świątecznych dla wychowanków Placówki.

7. Serdeczne podziękowania dla Pani Małgosi Dancziger za wsparcie rzeczowe Placówki.

8. Serdeczne podziękowanie dla Koła Łowieckiego Nemrod z Małyszyna Dolnego za wsparcie rzeczowe Placówki.

9. Serdeczne podziękowania dla Koła Łowieckiego Łoś ze Starachowic za wsparcie rzeczowe Placówki.

10. Serdeczne podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Starachowicach za wsparcie finansowe Placówki.

11. Serdeczne podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Wąchocku za wsparcie finansowe Placówki.

12. Serdeczne podziękowanie dla P.P.H.U. Marbo s.c. ze Starachowic za wsparcie rzeczowe Placówki.

13. Serdeczne podziękowanie dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z.o.o ze Starachowic za niejednokrotne wsparcie finansowe i rzeczowe Placówki.

14. Serdeczne podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Parszowie za zorganizowanie zbiórki dla naszych wychowanków.

15. Serdecznie dziękujemy również Prywatnym Darczyńcom za wsparcie finansowe, oraz rzeczowe,a przede wszystkim za każde dobre słowo które od Państwa otrzymaliśmy. Z uwagi na obowiązujące przepisy prawa nie możemy zamieścić w tym miejscu Państwa danych osobowych bez Państwa wyraźnej zgody.

16. Serdeczne podziękowania dla Portalu DomyDziecka.org, GL Parcels, Pomagam, bo chcę, oraz telewizji STARnova.tv za zorganizowanie akcji Obudź w sobie Mikołaja. Poczuj moc dawania. w ramach której podopieczni naszej Placówki otrzymali paczki świąteczne.

17. Serdeczne podziękowania dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Gdańsku za zorganizowanie zbiórki odzieży dla naszych wychowanków.

18. Serdeczne podziękowania dla Pana Sławomira Kubiczek - Prezesa Zarządu firmy Frizo Sp. z o.o z Warszawy za wsparcie rzeczowe Placówki.

19. Serdecznie dziękujemy firmie BRITA za przekazanie dzbanków Fill & Enjoy XL wraz z filtrami.

20. Serdecznie dziękujemy firmie Lubella Food Sp. z o.o. S.k. z Lublina za przekazane artykuły spożywcze.

21. Serdeczne podziękowania dla sklepu Royal Fashion Vipol z Łazów za przekazane maseczki.

22.Serdeczne podziękowania dla Fundacji "Obiekt Zabytkowy Opactwa Cystersów w Wąchocku" za wsparcie finansowe.

23. Serdeczne podziękowania dla "Widzialnej Ręki" za wsparcie w czasie kwarantanny, podarunki w postaci artykułów spożywczych i słodyczy.

24. Serdeczne podziękowania dla p. Ewy Gromadzkiej - Kwiaciarnia "Kwiatowy Zakątek" w Starachowicach za wsparcie rzeczowe w czasie kwarantanny.

25. Serdecznie dziękujemy p. Andrzejowi Nowak -Prezesowi Zarządu P.P.U.H. "Demax" spółka z o.o. w Starachowicach za dobrą współpracę i sprawną organizację prac podczas remontu placówki.

26. Serdecznie dziękujemy firmie "Benefit Systems S.A. Warszawa za zorganizowanie akcji charytatywnej i przekazanie kwoty na wymianę kaloryferów w placówce.

27. Serdecznie dziękujemy Fundacji "Fabryki Marzeń" za przekazanie dla naszych wychowanków kosmetyków, poduszek dekoracyjnych oraz szafek łazienkowych jak również całego wyposażenia i płytek przeznaczonych do wyremontowania łazienki. Dziękujemy Fundacji również za ufundowanie paczek dla podopiecznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
28. Serdecznie dziękujemy firmie Silvan Logistics ze Starachowic za ufundowanie paczek z okazji świąt Bożego Narodzenia.
29. Serdecznie dziękujemy Młodzieżowej Radzie Miasta Starachowice za ufundowanie paczek dla wychowanków z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
30. Serdeczne podziękowania dla Prezydenta Miasta Starachowice Pana Marka Materka za pomoc i współpracę w minionym roku.
31. Serdeczne podziękowania dla Restauracji "Karczma u Jana" z Kuczowa za zorganizowanie akcji świątecznej, ufundowanie paczek z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wychowanków, oraz podarowanie bonu do restauracji.
32. Serdeczne podziękowania dla PGE Dystrybucja S.A. oddział Skarżysko Kamienna za ufundowanie paczek z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wychowanków Placówki.
33. Serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej Nr 9 w Starachowicach za słodkie upominki dla wychowanków z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
34. Serdecznie dziękujemy Przedsiębiorstwu Handlowo-Wytwórczemu STARPOL oraz firmie STARPOL II Sp. z o.o. ze Starachowic za ufundowanie paczek Mikołajkowych dla naszych wychowanków.
35. Serdecznie dziękujemy Organizatorom akcji " Podaruj gwiazdkę" za ufundowanie paczek Mikołajkowych dla naszych wychowanków.
36. Serdeczne podziękowania dla firmy PAXPOL. Sklep meblowy. ul. Spółdzielcza 2 w Starachowicach za wsparcie rzeczowe naszej Placówki.