Dzień Dziecka 2018

Z okazji Dnia Dziecka Salon Fryzjerski „ Izabela” ze Starachowic oraz salon Fryzjerski „Style 4 You” z Mniowa przy współpracy ze Szkołą Podstawową im.Jana Pawła II w Mniowie, zorganizowali zbiórkę dla wychowanków POW w Stawie Kunowskim. Zebrane artykuły szkolne, słodycze oraz kosmetyki zostały przekazane naszym wychowankom 3 czerwca podczas wspólnego spotkania z inicjatorami tej akcji. Ogromnie dziękujemy za okazane wsparcie i dobre serce wszystkim, którzy zaangażowali się w tę wspaniałą inicjatywę.
Nasi wychowankowie 1 czerwca uczestniczyli również w koncercie Sylwii Grzeszczak przy ul.Na Szlakowisku w Starachowicach, gdzie odbywał się festyn z okazji Dnia Dziecka. Pogoda dopisała więc wszyscy wrócili zadowoleni z tak mile spędzonego wieczoru.