Ferie 2018

Ferie zimowe to czas odpoczynku, relaksu i naładowania „baterii” do nauki w drugim semestrze roku szkolnego. Nasza młodzież miała możliwość bardzo różnorodnej aktywności zarówno fizycznej jak intelektualnej. Ferie minęły bardzo szybko, ale śnieżna aura pozwoliła na aktywności z nią związane. Najchętniej korzystali z niej miłośnicy zabaw na śniegu, jazdy na sankach, a także jazdy na łyżwach na lodowisku w Skarżysku- Kamiennej.


 

Bardzo chętnie młodzież uczestniczyła również w wyjazdach na basen i kręgle

w Starachowicach, na strzelnicę, do kina „Helios” oraz do Parku Trampolin „Fly Sky” w Kielcach.

Nie lada atrakcją była wycieczka do Warszawy, gdzie można było zobaczyć Międzynarodową wystawę budowli z klocków „Lego” na stadionie PGE Narodowy oraz zwiedzić budynek TVP na ul. Woronicza.

Odbyły się również warsztaty terapeutyczne na temat uzależnienia od internetu i profilaktyki przemocy oraz spotkanie prewencyjne na ten temat z funkcjonariuszami KPP w Starachowicach.

Na placówce natomiast odbywały się zajęcia komputerowe, kosmetyczne oraz kulinarne, które są doskonałą okazją do rozwijania smaków zarówno w słodkich wypiekach jak również bardziej wytrawnych daniach kuchni polskiej i nie tylko.