Mikołajkowo świątecznie

Jak co roku św. Mikołaj nie zapomniał o wychowankach POW w Stawie Kunowskim.

Już 6 grudnia odwiedzili nas przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Starachowicach na czele z panem prezesem Piotrem Nowakiem i wręczyli naszym podopiecznym wspaniałe paczki.

Ponadto dwie nasze wychowanki otrzymały zaproszenie wyjazdu do Warszawy na spektakl teatralny w Teatrze Komedii pt.”Skazani na miłość”. Odwiedziły również Muzeum Powstania Warszawskiego i zwiedziły Starówkę.

Stowarzyszenie „Wertep Brody” również jak co roku wsparło naszych podopiecznych dofinansowaniem do zimowiska oraz paczkami pełnymi słodyczy.

W następnych dniach pojawili się uczniowie ze szkoły podstawowej w Adamowie wraz z opiekunami, którzy podarowali paczki pełne słodkości i wspaniałych kosmetyków. Wspólne wykonywanie kart świątecznych uświetniło spędzony razem czas.

Pamiętała o nas także firma GERSAND Sp. z o.o. z Ostrowca Świętokrzyskiego, która jak co roku obdarowuje naszych podopiecznych z okazji św. Mikołaja.

Nasi wychowankowie natomiast 21 grudnia uświetnili swoim występem Wigilię dla samotnych organizowaną w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego w Starachowicach.