Spotkanie oplatkowe

Ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia to czas spotkań opłatkowych. 22 grudnia takie spotkanie odbyło się w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Stawie Kunowskim.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się ks. Wiesław Słowiński,ks. Damian Zalewski,pani Lidia Dziura członek zarządu powiatu starachowickiego, z PCPR przybyli dyr. Wiesław Daszkowski oraz p. Marta Kuna i p. Katarzyna Kozieł. Nie zabrakło również przedstawicieli Policji reprezentowanej przez aspiranta Janusza Kowalewskiego ze Starachowic oraz Zbigniewa Piotrowskiego z Brodów, a także p. Danuty Krępa- dyr. MOPS w Starachowicach,p. Elżbiety Kowalczyk -dyr. SOSW w Starachowicach, p. Grzegorza Księżak -dyr. Gimnazjum w Krynkach.

Przed tradycyjnym łamaniem się opłatkiem , wychowankowie przedstawili program artystyczny, wprowadzając miłą, świąteczną atmosferę. Po degustacji wigilijnych potraw i wspólnym kolędowaniu pani dyrektor Bożena Samela złożyła wszystkim przybyłym życzenia Bożonarodzeniowe oraz Noworoczne. Z ramienia Starostwa Starachowickiego dzieci otrzymały również paczki świąteczne pełne słodyczy.