Miko?ajki 2015

Mikołajkowe prezenty tego roku pojawiły się u naszych wychowanków już 5 grudnia. Tego dnia przybyli do naszej placówki przedstawiciele Świętokrzyskiej Terenowej Integracji w ramach OTI dla choinki. Była to już trzecia edycja imprezy...

organizowana przez kluby Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep, oraz Bazę OffRoad CAMP 4X4. Nasi wychowankowie otrzymali bogate paczki Mikołajkowe .Po krótkim spotkaniu w Placówce odbył się rajd terenowy zakończony ogniskiem. Ogromne podziękowania składamy na ręce Komandora imprezy pana Szymona Zawłockiego z Rudy oraz pani Joanny Kasznickiej -Szapłyko z Małego Jodła

6 grudnia natomiast przyjechali do naszej placówki Mikołaje na motocyklach. „Scyzorykowe Moto Mikołaje” sprawili ogromną radość dzieciom, przywożąc prezenty w tak niekonwencjonalny sposób.

Podziękowania kierujemy do całej społeczności „Scyzoryki Świętokrzyskie”.

Niespodziankę Mikołajkową przygotowali również uczniowie klas o profilu technik organizacji reklamy z Technikum nr 2 w Starachowicach. Pod opieką wychowawców: p.Grzegorza Lech oraz Katarzyny Zawadzkiej zorganizowali zbiórkę słodyczy dla naszych dzieciaków.

Wielkie podziękowania składamy również na ręce pani dyr. Szkoły Podstawowej w Godowie Wandy Ciepielwskiej oraz wychowawczyni pani Ewy Kosmala za zorganizowanie zbiórki słodyczy i przyborów szkolnych dla naszych wychowanków.

Wszystkim darczyńcom (również tym, którzy chcieli pozostać anonimowi) składamy serdeczne podziękowania za pomoc, życzliwość i wsparcie.