Wielkanoc 2015

Spotkania Wielkanocne, które stały się tradycją w naszej placówce, są okazją do zebrania się przy wspólnym stole wszystkich pracowników,wychowanków, a także zaproszonych gości.

W tym roku odbyło się ono 1 kwietnia w Wielką Środę. Tym gościom, którzy nie potraktowali naszego zaproszenia jako żart primaaprilisowy i przybyli do naszej placówki na pewno pozostaną w pamięci miłe wrażenia. A byli to m.in.: Wójt gminy Brody pani Marzena Bernat, ksiądz Wiesław Słowiński proboszcz Parafii Nietulisko, pani Wioletta Hamera Komendant Posterunku w Brodach, pani Lidia Dziura członek Zarządu Powiatu Starachowickiego, oraz pan Wiesław Daszkowski dyrektor PCPR w Starachowicach.

Montaż słowno- muzyczny zaprezentowany przez naszych wychowanków, a przygotowany pod kierunkiem instr. Iwony Kalisz wprowadził atmosferę świąt Wielkiej Nocy. Dekoracja domu i stołu wielkanocnego ,przygotowana przez wychowawców i dzieci oddawała wiosenny nastrój.

Goście mogli również podziwiać wystawkę wielkanocnych ozdób wykonywanych przez wychowanków na zajęciach plastycznych pod kierunkiem instr. Eli Wrony.

Po krótkiej modlitwie zainicjowanej przez ks.Wiesława Słowińskiego, dzieliliśmy się jajkiem- znakiem nowego życia.

Po degustacji tradycyjnych potraw wielkanocnych pani dyrektor Bożena Samela złożyła wszystkich życzenia radosnych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy.