Wakacje 2019

Okres wakacyjny dla podopiecznych PO-W w Starachowicach był bardzo intensywny i bogaty w wiele wyjazdów obozowych, kolonijnych jak również organizowanych w naszym mieście i okolicy.

 

 

Nasza młodzież wypoczywała nad morzem w Miedzywodziu, na obozach organizowanych przez Małopolskie Centrum Profilaktyki, w górskich miejscowościach tj. Murzasichle, gdzie wyjazd organizował Starachowicki Klub Karate Kyokushin Senshi, oraz w Szczawnicy Zdrój- obóz rowerowy organizowany przez OHP w Starachowicach.

Chłopcy zainteresowani piłką nożną skorzystali również z kursu trenerskiego „Junior Coach” organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja Na Mundial” w Ząbkach.

Poza wymienionymi wyjazdami wychowankowie uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez placówkę tj.:zajęcia kulinarne, sportowe, świetlicowe, wyjazdy na kąpielisko „Piachy”, zalew w Wąchocku i pływanie kajakami, wycieczki rowerowe po okolicy,przejazd drezyną do Lipia, wyjścia na basen, do kina, zajęcia na siłowni „Endorfina”,spotkania z zaprzyjaźnioną OSP Wąchock oraz szkolenia i pogadanki prowadzone przez pracowników PCPR, Powiatowej Straży Pożarnej w Skarżysku Kamiennej i funkcjonariusza policji KPP w Starachowicach.