Boże narodzenie 2018

20 grudnia 2018 r. wychowankowie Placówki pojechali z świątecznymi życzeniami i programem artystycznym do podopiecznych DPS w Starachowicach .

Dzieci wprowadziły radość i świąteczny nastrój wspólnym kolędowaniem , a także wręczyli własnoręcznie wykonaną choinkę z życzeniami ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

W okresie przedświątecznym dzieci otrzymały bogate paczki pełne słodyczy od starosty starachowickiego p. Piotra Babickiego oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Starachowicach z prezesem zarządu p. Piotrem Nowakiem.

Placówka nasza otrzymała również od Licencjobiorcy Mc Donald's p. Wojciecha Sala

z okazji otwarcia restauracji , darowiznę w kwocie 10 000 zł. Pieniądze przydadzą się nam na doposażenie nowej Placówki w Starachowicach.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.